+48 71 316 17 31 biuro@holografia.com.pl

FAQ

Nakład minimalny wynosi 100 sztuk. Istnieje możliwość, że wykonamy dla Państwa mniejszą ilość hologramów np. 20 lub 50 szt. jednak koszt takiego zamówienia będzie taki, jak w przypadku 100 sztuk. Wynika to bezpośrednio z kosztów procesu produkcyjnego.

Prosimy o przesyłanie logo w formatach wektorowych, tzw. krzywych. Jeśli prześlą do nas Państwo logo w formacie rastrowym, to jakość jego odtworzenie może być bardzo słaba.

Tak, wszystkie nasze hologramy produkujemy na folii VOID. Przy próbie odklejenia na hologramie oraz na podłożu zostają właśnie charakterystyczne napisy VOID. O możliwych sposobach delaminacji oraz o tym, jak hologram zachowuje się na różnych materiałach mogą Państwo poczytać w naszym artykule.

Hologram standardowy zamawiają Państwo z wyprodukowanych przez nas gotowych wzorów, które personalizujemy poprzez umieszczenie wybraną techniką Państwa logo, tekstu, numeracji itp. Takie rozwiązanie sprawdza się idealnie przy mniejszych nakładach, zamówienia realizujemy od 100 sztuk. Wzory i przykłady realizacji znajda Państwo tutaj.

Hologram indywidualny, to produkt całkowicie unikalny, projektowany od początku z myślą o kliencie i zgodnie z jego wytycznymi. Polecamy go zdecydowanie przy większych nakładach – od 30 000 sztuk. Więcej na temat hologramów indywidualnych przeczytacie Państwo w tej zakładce.

Nie. Nie prowadzimy sprzedaży czystych hologramów. Sprzedajemy własne wzory, zaprojektowane i wyprodukowane przez nas, bardzo dbamy o bezpieczeństwo i dlatego nie możemy sobie pozwolić na brak kontroli nad tym, co jest później na taki pusty hologram nanoszone.

Czas realizacji różni się w zależności od produktu:

Produkty „KUP OD RĘKI” – realizacja w dniu wpłynięcia zamówienia (dla zamówień przyjętych do godziny 14.00)

produkty standardowe – do 3 dni roboczych

produkty wymagające dodatkowego oprzyrządowania, niestandardowe – termin ustalany indywidualnie

Dokładamy wszelkich starań, aby zrealizować Państwa zamówienie w jak najkrótszym czasie. W wyjątkowych sytuacjach terminy mogą ulec wydłużeniu i poinformujemy Państwa o tym.

Oczywiście. Co prawda jego widoczność, zależy od wybranego wzoru holograficznego, niemniej jest to estetyczna, widoczna personalizacja.

Nie, można nanieść logo i numerację i cena pozostanie taka sama, przy założeniu, że będzie to jeden rodzaj personalizacji.

Jest to rzecz jasna kwestią gustu, jednak my na certyfikaty polecamy hologramy okrągłe. Bardzo dobrze prezentują się hologramy z logo z dodatkowej matrycy, przy czym srebrny nadruk również bardzo dobrze się sprawdza.

Uszlachetnienia w poligrafii stosuje się głównie w celu poprawy estetyki i jakości wydruków poprzez dodanie efektów wizualnych jak połysk, mat, faktura czy inne efekty specjalne. Są też uszlachetnienia, które wzmacniają trwałość, chroniąc druki przed czynnikami zewnętrznymi. Więcej w artykule tutaj >>