Holografia Polska

O firmie

Firma Holografia Polska s.c zajmuje się produkcją zabezpieczeń już od 1999r. Dzięki prowadzonej przez nas polityce rozwoju opartej o szerokie inwestycje, dajemy Państwu gwarancje produktu o najwyższej jakości.

W latach 2004 i 2009 skorzystaliśmy z funduszy unijnych na rozwój parku maszynowego, poza tym sami angażujemy znaczną część dochodów w unowocześnianie technologii. Na skutek tych starań, udaje się nam produkować zgodnie z najwyższymi standardami, czego dowodem są uzyskane przez nas liczne certyfikaty i przynależność do prestiżowej organizacji IHMA – zrzeszającej najrzetelniejszych wytwórców hologramów i materiałów holograficznych w skali światowej.

Park maszynowy firmy Holografia Polska s.c. pozostaje ciągle najlepiej wyposażonym i rozwiniętym w Polsce, a produkty zachowują stałą cenę mimo systematycznych wzrostów cen surowców stosowanych przy wyrobie hologramów zabezpieczających. Jest to możliwe m.in. dzięki temu, że cały proces wytwórczy skoncentrowaliśmy w obrębie jednego kompleksu produkcyjnego.

Referencje

Zapisz

Zapisz

ban-ihma

Od 5 wrześnie 2011 należymy do International Hologram Manufacturers Association, stowarzyszenia zrzeszającego najlepsze i najrzetelniejsze firmy zajmujące się projektowaniem i produkcją zabezpieczeń holograficznych.

iso

Posiadamy certyfikat jakości PN-EN ISO 9001:2009 z zakresu projektowanie, produkcji oraz dostarczania zabezpieczeń holograficznych.

ban-dolny

W 2010 roku otrzymaliśmy Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy przyznawany przez Kapitułę Dolnośląskiego Certyfikatu Gospodarczego pod przewodnictwem Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

ban-biala

W 2010 roku otrzymaliśmy srebrny certyfikat wiarygodności i rzetelności wydany przez Wrocławską Izbę Gospodarczą.

 

W RAMACH ZREALIZOWANEGO PROJEKTU PN. "WDROŻENIE INNOWACYJNEJ TECHNOLOGII W FIRMIE HOLOGRAFIA POLSKA S.C. ORAZ WPROWADZENIE NOWEGO PRODUKTU NA RYNEK POLSKI" ZAKUPIONO TECHNOLOGIĘ FIRMY VIDEOJET