+48 71 316 17 31 biuro@holografia.com.pl

O nas

O nas #1
„Poprzez jakość naszych wyrobów skutecznie chronimy dobre marki”

Holografia Polska s.c.

Nasza firma

Holografia Polska to jedyny zakład produkcyjny w Polsce, w którym hologramy powstają od podstaw. Posiadamy własny park maszynowy, umożliwiający przeprowadzenie pełnego procesu technologicznego powstawania hologramów. Dysponujemy między innymi kompletnym systemem do naświetlania i replikacji matryc holograficznych, maszynami do tłoczenia hologramów, ich wycinania, uszlachetniania, personalizowania drukiem, grawerowania laserowego i konfekcjonowania. 

Nasza historia rozpoczęła się w 1999 roku. Od tej pory nieustannie się rozwijamy, dzięki czemu staliśmy się ekspertami w branży zabezpieczeń holograficznych. Doskonale rozumiemy potrzeby klientów, a zdobyte doświadczenie i wiedza pozwala nam oferować wysokiej jakości rozwiązania, których celem jest ochrona i promocja marki.

Obecnie Holografia Polska to nowoczesny park maszynowy i zgrany zespół profesjonalistów. Nasza wartość mierzona jest w zrealizowanych projektach i w ilościach zadowolonych klientów.

O nas #2

Gwarancja jakości

Posiadamy certyfikowane systemy zarządzania: jakością i bezpieczeństwem informacji, które działają zgodnie z międzynarodowymi standardami ISO 9001 oraz ISO 27001.

Specjalizujemy się w produkcji zabezpieczeń holograficznych. Oferujemy przede wszystkim: hologramy, plomby, różnego rodzaju etykiety z hologramem czy też druki zabezpieczone hologramem.

O nas #3
ISO-9001
ISO-27001
O nas #4

Nasz zespół

Dla lepszej współpracy oraz dla jeszcze lepszych efektów dbamy o swoich pracowników. Ważny jest dla nas nie tylko rozwój całego zespołu, ale i dobra atmosfera w pracy. Regularnie spotykamy się nie tylko w zakładzie, ale na wyjazdach integracyjnych, czy biegach charytatywnych.

Nasi klienci

Nasze produkty znajdują zastosowanie w praktycznie każdej branży. Współpracujemy zarówno z szeroko rozumianym przemysłem, jak i instytucjami państwowymi.

Dostarczamy swoje produkty do wielu Państw Europy jak również na inne kontynenty.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, a realizując projekty dbamy o najmniejsze szczegóły. Nasze wizualizacje są jasne i czytelne, cały zespół dba o to, aby efekt ostateczny hologramu spełniał oczekiwania nie tylko zabezpieczające, ale również wizualne. Doradzamy, podpowiadamy, pomagamy w wyborze rozwiązania, które najlepiej zaspokoi potrzebę klienta. Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące naszych produktów, zapraszamy do kontaktu.

Targi

Nowe technologie, nowe wyzwania – ich szukamy i je pokazujemy na międzynarodowych targach. W ostatnim roku można było nas spotkać na Targach TAROPAK i REMA DAYS. Na bieżąco informujemy o nadchodzących wydarzeniach, w których bierzemy udział. Zależy nam nie tylko na realizowaniu projektów naszych Kontrahentów, ale i na budowaniu z nimi relacji.

Zapraszamy do śledzenia naszego Facebooka!

fb.com/holografiapolska