+48 71 316 17 31 biuro@holografia.com.pl

HOLOGRAM STANDARDOWY Z LOGO – 5 sposobów personalizacji – dlaczego najczęściej wybierany?

Hologram standardowy z logo
  •  3 marca 2020

Hologram standardowy z logo, zwany inaczej hologramem personalizowanym, jest najczęściej wybieraną, opcją hologramów. Dzieje się tak dlatego, że jest to hologram, dostępny w niskich nakładach, bo już od 100 sztuk, oraz dlatego, że zamówienie takiego hologramu, realizowane jest bardzo szybko, bo od 3 do 9 dni roboczych (czasami nawet jest to tylko 1 dzień roboczy), w zależności od techniki personalizacji. Hologram standardowy powstaje poprzez naniesienie logo klienta, konkretną techniką, na hologram standardowy, który jest dostępny w różnych unikatowych wzorach holograficznych o wysokim stopniu zabezpieczenia. Nasze wzory >> KLIK

Nie można u nas zakupić czystego hologramu standardowego, dlatego też inne osoby nie będą mogły nadrukować/ podrobić czyjegoś logotypu na danym standardowym wzorze holograficznym.

Wszystkie nasze wzory są projektowane i produkowane w naszym zakładzie, przez co możliwe jest zakupienie ich wyłącznie u nas. Każdy wzór zawiera specjalne sposoby zabezpieczeń, takie jak linie giloszowe, efekty kinematyczne, czy mikro i nanoteksty, niewidoczne do zaobserwowania gołym okiem. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi naszymi głównymi sposobami zabezpieczeń. >> KLIK

Na hologramie standardowym możemy umieścić dowolny nadruk, może być to logo Twojej firmy, grafika, tekst bądź numeracja, co tylko potrzebujesz. Proszę jedynie pamiętać, że to co naniesiemy na hologram, będzie w jednym kolorze, czasami matowym, a innym razem błyszczącym lub mienić się wszystkimi kolorami – w przypadku logo holograficznego. Projekt do druku przygotowujemy zwykle w jednym kolorze – najczęściej czarnym, i dopiero po wykonaniu personalizacji w konkretnej technice, gotowy hologram zyskuje wyjątkowy efekt wizualny.

 

Do wyboru jest aż 5 opcji personalizacji!

1. Nadruk z drukarki Termotransferowej.

Możemy go wykonać w kolorze czarnym, czerwonym, zielonym lub niebieskim. Inne kolory są możliwe, po indywidualnych wcześniejszych ustaleniach. Ta opcja jest optymalna cenowo, a nadruk wygląda naprawdę ładnie, wyróżniając się na tle naklejki. Metoda druku termotransferowego polega na podgrzaniu pigmentu zawartego w taśmie termotransferowej do odpowiedniej temperatury i przeniesieniu go na hologram poprzez nacisk rozgrzanej głowicy drukarki. Dzięki takiej technologii, oraz właściwym doborze taśm termotransferowych, taki druk cechuje wysoka trwałość.

nadruk czarny czerwony zielny niebieski

2. Nadruk w kolorze srebrnym, złotym metalicznym oraz holograficznym Termotransferowym

Opcja nadruku Twojej grafiki w kolorze srebrnym, złotym metalicznym lub holograficznym. Hologram wygląda wtedy wyjątkowo. Nanoszona jest warstwa odpowiedniej folii i łączona z bazą hologramu. Wzór jest trwały, a wybierając opcję z nadrukiem holograficznym uzyskujemy efekt, w którym logo, tak jak motyw holograficzny w tle, zmienia kolory, przy poruszaniu hologramem.

srebrny zloty holograficzny

3. Demetalizacja laserowa

Demetalizacja laserowa to wytrawienie logo w metalizowanej warstwie hologramu, tuż pod zewnętrzną warstwą poliestrową. Taki zabieg gwarantuje odporność personalizacji na czynniki fizyczne i chemiczne, takie jak np. tarcie czy alkohol. Rozwiązanie to sprawdza się świetnie dla hologramów na produkty, które są mocno eksploatowane, np. przez pocieranie tj. karty wkładane i wyciągane z portfela, lub przeznaczone są na produkty narażone na warunki zewnętrzne.

demetalizacja laserowa

4. Dodatkowa matryca holograficzna

Logo holograficzne z dodatkowej matrycy to opcja personalizacji, która zapewnia bardzo wysoką jakość logotypu oraz bardzo ładną kompozycję logo z motywem holograficznym w tle. Dodatkowa holograficzna folia uszlachetniająca jest trwale wgrzewana w warstwę hologramu, a w efekcie końcowym całość mieni się wszystkimi kolorami tęczy. Jest to opcja trochę droższa od pozostałych personalizacji, i bardziej opłacalna przy nieco wyższych nakładach, ponieważ wymaga wykonania specjalnej matrycy z danym projektem, ale za to efekt końcowy hologramu jest rewelacyjny. Wariant ten jest również polecany dla klientów, których logotyp jest bardzo szczegółowy, a jednocześnie ważna jest widoczność najdrobniejszych szczegółów swojego logo na hologramie.

dodatkowa matryca

5. Suchy tłok

Bardzo subtelny, ale jednocześnie niezwykle trwały sposób personalizacji. Grafika jest wtłoczona w hologram, przez co delikatnie się zarysowuje na wybranym wzorze. Metoda personalizacji powinna spodobać się Klientom, którzy chcę lekko zaznaczyć swoją grafikę i nie zaburzyć wyglądu całego produktu. Technika bardzo trwała, jak i również gwarantująca wysokie zabezpieczenie produktu.

suchy tlok

Jak widać wybór jest nie mały. Przed przystąpieniem do zamówienia, warto się zastanowić jaki rodzaj personalizacji będzie najlepiej pasował na dany produkt. Jakiego nakładu potrzebujemy, czy w przyszłości będziemy chcieli wznawiać produkcję? Gdzie ma zostać umiejscowiony hologram oraz jakiego efektu oczekuję?

Czy grafika ma być lekko widoczna i wtedy wybierzemy suchy tłok, czy ma być wyrazista i szybko skupiająca uwagę – wtedy wybierzemy opcję nadruku. Aby hologram w całości wraz logo mienił się wszystkimi kolorami wybierzmy wtedy nadruk holograficzny lub dodatkową matrycę holograficzną.

Jeżeli jednak wybór nadal jest trudny, służymy pomocą i z chęcią doradzimy, który wzór będzie się prezentował najlepiej i najlepiej sprawdzi się w określonych warunkach.

Zapraszamy również do zapoznania się z wymienionymi personalizacjami i naszymi wzorami >> KLIK

Zapraszamy również do śledzenia i polubienia naszego profilu na Facebooku – informujemy tam o naszych nowościach 🙂

Translate »