+48 71 316 17 31 biuro@holografia.com.pl

HOLOGRAMY STANDARDOWE od HOLOGRAFIA POLSKA cz.2

HOLOGRAMY STANDARDOWE CZESC 2
  •  16 kwietnia 2020

Hologramy standardowe – nasze motywy

W tym artykule przedstawimy Państwu wzory tapetowe, czyli takie, których wzór jest powtarzalny, ciągły, dzięki czemu możemy z nich wyciąć dowolny kształt o dowolnym rozmiarze. W naszej bazie posiadamy przeszło 100 wykrojników, dzięki czemu możemy maksymalnie dopasować rozmiar hologramu do Państwa potrzeb bez konieczności obciążania dodatkowymi kosztami przygotowalni.

Jak we wcześniejszym artykule rozpoczniemy od naszych nowych motywów.

KINE POINT

hologramy standardowe kine point

Nowoczesny wzór, którego podstawą jest powtarzalny napis ORIGINAL, a sam motyw inspirowany był uniwersalną kompozycją wzoru KINE SEC. Każda litera tego słowa mieni się w innym kolorze oraz w innym momencie, co daje nam duże wrażenie kinematyczne (czyli ruchu). Dla zapewnienia jeszcze większego bezpieczeństwa hologram dodatkowo posiada kryptogram, a także liczne elementy hologramu białego, będące wysokiej klasy zabezpieczeniem stosowanym min. na hologramach ochraniających banknoty EURO.

 

KINE EYE

hologramy standardowe kine eye

Kolejny hologram z naszych ostatnich produkcji, inspirowany naszym wieloletnim bestsellerem KINE SKY. Wysoce zabezpieczony z liniowym układem kinematycznym rysunków giloszowych. Dla uniwersalności wzoru wprowadzone zostały napisy ORIGINAL. Poza ciekawą grafiką otrzymujecie Państwo pakiet najlepszych zabezpieczeń, min : mikroteksty o wysokości fontu 30, kryptogram, czy efekty achromatyczne.

 

KINE CASH

kine cash

Hologram standardowy dwukanałowy (dwuobrazowy):  w trakcie obrotu następuje zmiana zawartych we wzorze stylizowanych napisów SECURITY na ORIGINAL. Ponadto wykonaliśmy aktywny rysunek giloszowy dla wprowadzenia dodatkowych błysków na wzorze. Mimo wszystko hologram jest jasny i stanowi dobrą bazę dla personalizacji.

 

KINE SKY

kine sky

Bardzo podobny motyw do KINE EYE, jednak bardziej delikatny, dzięki układowi jasnych linii giloszowych. Mikrotekst o treści ZABEZPIECZENIE HOLOGRAFICZNE wielkości 200 mikronów jest widoczny pod podręcznym szkłem powiększającym. Bardzo często wybierany wzór, ponieważ nie narzuca się swoim wzorem. Spersonalizowany hologram standardowy sprawia atrakcyjne wrażenie optyczne.

KINE STAR

kine star
Nasz kolejny hologram, który posiada efekt dwukanałowy. Po zmianie kata obserwacji, zawarte w głębi napisy SECURITY i ORIGINAL ukazują się naprzemiennie z tłem na warstwie 2D. Wzór ten jest bardzo stonowany i mało jaskrawy. Nie rekomendujemy na nim personalizacji w postaci srebrnego nadruku, który jest mało widoczny na tym wzorze. Dla niektórych Klientów właśnie ten efekt jest atutem.

KINE SPEED

kine speed

Powierzchnię hologramu standardowego wypełniają napisy ORYGINAL ułożone w nieregularny wzór. Zostały one naświetlone przestrzennie na warstwie 3D, dzięki czemu otrzymujemy niezwykle dużą głębię i efekt trójwymiarowości. Hologram pomimo niewielu innych efektów zyskuje wysoki poziom zabezpieczenia. Pełnia przestrzenności najlepiej jest widoczna w kierunkowym świetle skupionym, w świetle rozproszonym widoczne jest lekkie zamglenie. Wzór bardzo jasny dobrze skomponowany z każdą techniką personalizacji.

KINE SEC

kine secHOLOGRAMY STANDARDOWE od HOLOGRAFIA POLSKA cz.2 #1

Kolejny z bestsellerów, w sprzedaży nieprzerwanie od 20 lat. Powtarzalne mikronapisy SECURITY wykonane stylizowanym fontem nawiązującym do średniowiecznych rycin. Uniwersalny układ rzędowy został doceniony przez wielu Klientów a ilość wyprodukowanych egzemplarzy przekroczyła 50 milionów. Jeden naszych pierwszych wzorów zabezpieczonych kryptogramem.

KINE RING

kine ring

Motyw bardzo jaskrawy i dynamiczny. Rysunki i linie giloszowe zawarte w hologramie uderzają ferią barw nawet w złych warunkach oświetleniowych. Hologram doskonały w działaniach promocyjnych i marketingowych. Wzór rekomendujemy do logotypów, gdzie elementy są wyraźne i nie mają wielu szczegółów.

 

To już wszystkie nasze wzory na których realizujemy dla Państwa profesjonalne hologramy personalizowane, o bardzo rzadko spotykanym na rynku tak wysokim poziomie zabezpieczeń. Przypomnę, że każdy egzemplarz powstaje w oparciu o najwyższe standardy jakości (ISO 9001) i bezpieczeństwa (ISO 27001). Dla Klientów, którzy wymagają jeszcze więcej, proponujemy hologram indywidualny. Nasze możliwości stają się wtedy praktycznie nieograniczone, a produkt zostaje w pełni zoptymalizowany pod budżet i preferencje Kontrahenta. Więcej na temat hologramów indywidualnych możemy przeczytać tutaj.

Zapraszamy Państwa jeszcze do zapoznania się z naszymi wzorami holograficznymi o określonym kształcie i rozmiarze. Posiadamy szeroki wybór wzorów i motywów innych od przedstawionych w tym artykule. Każdy nawet najbardziej wymagający Klient znajdzie coś dla siebie. Nasze wzory tworzymy z pasją, ogromną wiedzą opartą na wieloletnim doświadczeniu. Cały czas badamy rynek, śledząc jakie są potrzeby i wymagania odnośnie zabezpieczania produktów. Hologramy mają pomagać chronić Państwa produkty, a jednocześnie elegancko wyglądać.

Jeżeli są Państwo zainteresowani którymś ze wzorów – zapraszamy do naszej Oferty.