+48 71 316 17 31 biuro@holografia.com.pl

PLOMBY ZABEZPIECZAJĄCE – 6 WZORÓW

PLOMBY ZABEZPIECZAJĄCE - 6 WZORÓW #1
  •  1 czerwca 2020

Plomby zabezpieczające to idealne rozwiązania, które ma ochronić Twój produkt, kopertę lub obudowę jakiegoś urządzenia, przed niepowołanym otwarciem, zabezpieczyć złącze czy ukryć newralgiczne zamknięcie.

Jednak zwykła, ogólnodostępna, plomba nie zawsze będzie dobrym rozwiązaniem. Ponieważ jeżeli zabezpieczenie, z którego korzystasz, jest ogólnie dostępne lub niepersonalizowane Twoim znakiem, to takie zabezpieczenie łatwo jest nabyć i użyć jako fałszywe, po otwarciu i usunięciu oryginalnego zabezpieczenia. Aby nie dopuścić do takiej sytuacji, warto skorzystać z plomb holograficznych, których wzory dostępne u nas, są ściśle kontrolowane, dlatego możesz mieć pewność, że gdy zamówisz od nas spersonalizowaną swoim znakiem plombę holograficzną, nikt inny nie kupi takiej samej plomby jak Twoja.

Plomby holograficzne powstają na bazie różnych materiałów. Każdy materiał ma trochę inne właściwości, które sprawdzają się w konkretnych rozwiązaniach. Najczęściej stosowane materiały to srebrna lub kolorowa folia PET 36, lub PET 50, lub białe PAP, PE, PS czy PVC lub akryl. Niektóre z tych materiałów występują również w opcji transparentnej. Każdą plombę holograficzną możemy każdorazowo dowolnie spersonalizować logiem danej firmy, numeracją alfanumeryczną czy kodem kreskowym lub kodem QR.

W naszej ofercie posiadamy kilka rodzajów plomb holograficznych, które poniżej przestawimy. Wszystkie z nich współpracują z naszym systemem NOPTOCO.com.

PLOMBY HOLOGRAFICZNE

PLOMBY ZABEZPIECZAJĄCE - 6 WZORÓW #2

Są to plomby, które w pełni powstają na bazie hologramów ze srebrnej metalizowanej, holograficznej folii PET lub są to plomby na bazie innych specjalnych materiałów plombowych, które mają wgrzany hologram, zajmujący określoną część etykiety np. w postaci paska bądź innej formy geometrycznej lub logo klienta. Pozostała część plomby zostaje w kolorze materiału, najczęściej jest ona biała, przez co z łatwością można na niej wykonać dowolny nadruk. Zapewniamy szeroką gamę kształtów i rozmiarów plomb holograficznych. Przy specjalnych projektach możemy wykonać plombę w dowolnym kształcie.

Zaletami tego rozwiązania jest mnogość bazowych materiałów plombowych, które możemy dobrać w zależności od potrzeb i przeznaczenia plomby, dowolny kształt i rozmiar plomby, oraz możliwość dowolnej personalizacji w postaci tekstu, numeratora, kodów QR czy kodów paskowych. Etykiety holograficzne mają zwykle prostą formę, co również ułatwia ich czytelność, dlatego dobrze sprawdzają się jako plomby, które pełnią również funkcję informacyjną.

PLOMBY SECURITY LABEL

PLOMBY ZABEZPIECZAJĄCE - 6 WZORÓW #3

Są to plomby o określonych rozmiarach (40×20 mm, 50×20 mm, 43×13 mm) i kształtach oraz określonej stylistyce. Użycie dwóch różnych folii holograficznych zapewnia podwyższony poziom zabezpieczenia. Plomby Security Label powstają na bazie różnych materiałów plombowych, dlatego są rozwiązaniem elastycznym, dopasowanym do konkretnych potrzeb. Ponadto plomby te posiadają specjalne nacięcia, dzięki którym plomba przy jej naruszeniu łatwiej ulega zniszczeniu. Sama plomba jest bardzo estetyczna. Znajduje się na niej również całkiem spore pole do zadruku czy innej personalizacji. Istnieje możliwość zadrukowania nie tylko białej części etykiety, ale również części z hologramem gładkim.

Oczywiście, jeżeli docelowy wygląd etykiety Security Label nie przypada klientowi do gustu, zawsze istnieje możliwość pełnej indywidualizacji projektu plomby.

PLOMBA HOLO SEAL 1

PLOMBY ZABEZPIECZAJĄCE - 6 WZORÓW #4

PLOMBY ZABEZPIECZAJĄCE - 6 WZORÓW #5

PLOMBY ZABEZPIECZAJĄCE - 6 WZORÓW #6

Plomba, która występuje w 3 różnych rozmiarach, z indywidualnym, bogatym w efekty kinematyczne, projektem holograficznym, który zapewnia bardzo profesjonalne zabezpieczenie. Posiada również wyodrębnioną część przeznaczoną do nadruku kodów QR, która daje gwarancję odpowiedniego kontrastu do łatwego sczytywania kodu QR przez aplikacje mobilną. Cały obszar plomby możliwy jest do personalizacji dowolną techniką. Bardzo estetyczna plomba polecana szczególnie do produktów ekskluzywnych.

Plomba występuje w trzech różnych formatach (15 x 70, 15 x 60 oraz 10 x 50 mm), tak aby bardziej dostosować zabezpieczenie do danego produktu. Istnieje możliwość naniesienia kodu QR nawet na najmniejszą etykietę.

PLOMBA HOLO SEAL 2

PLOMBY ZABEZPIECZAJĄCE - 6 WZORÓW #7

Nowy wzór, który został opracowany na bazie Holo Seal 1. Te dwie plomby różnią się między sobą projektem holograficznym i zastosowanymi w nim zabezpieczeniami. Tutaj pojawiają się dodatkowo nowe efekty kinematyczne, efekt achromatyczny oraz nanotekst o wielkości 20 mikronów.

PLOMBA HOLO SEAL 3

PLOMBY ZABEZPIECZAJĄCE - 6 WZORÓW #8

Kolejna nasza nowa plomba, o rozmiarze 24 x 12 mm,  może być wykorzystywana do rozwiązań gdzie nie mamy tak wiele miejsca jak na poprzednie plomby typu HOLO SEAL, albo zależy nam na plombie o niewielkim rozmiarze. Projekt jest estetyczny i bogaty w efekty zabezpieczające, dlatego plomba świetnie się sprawdza zarówno do zabezpieczania produktów w opakowaniach, jak i samych produktów.  Plomba posiada specjalnie wydzielone pole do nanoszenia kodów QR lub innej personalizacji, dla której czytelność i kontrast są ważne z punktu widzenia zastosowania. Plomba ta zawiera w centralnym punkcie perforację, która ułatwia zniszczenie przy próbie otwarcia opakowania.

Szczególnie polecane rozwiązanie dla produktów z opakowaniami w postaci buteleczek z nakrętką, pojemników owalnych lub tam gdzie na plombę działają siły ścinające, czyli w kierunku poprzecznym plomby.

PLOMBA SECURITY SEAL

PLOMBY ZABEZPIECZAJĄCE - 6 WZORÓW #9

Plomba o wymiarach standardowych 18 x 98 mm, gdzie szerokość długiego paska to 10 mm. Plomba realizowana na bazie wszystkich materiałów plombowych z naszej oferty. Również posiada nacięcia pomagające w zniszczeniu plomby przy próbie jej odklejenia oraz zabezpieczenie w  formie paska holograficznego KineSec. Istnieje możliwość naniesienia na plombę dowolnej personalizacji, jednak należy dostosować zadruk do kształtu plomby.

Wybierając zabezpieczenie w formie plomb samoprzylepnych warto przemyśleć ich kształt, formę oraz to czy mają przekazywać dodatkowe informacje. Warto rozważyć użycie kodu QR, który w dzisiejszym świecie jest bardzo popularną formą efektywnego marketingu.

Do wszystkich naszych plomb, na których możemy nanieść kod QR, zaprojektowaliśmy nowe rozwiązanie w postaci aplikacji webowej NOPTOCO.com, umożliwiające dodatkowe zabezpieczenie produktu. System NOPTOCO współpracuje z zarejestrowanymi kodami QR i umożliwia śledzenie swojego produktu, dostarcza informację ile razy kod QR został zeskanowany i czy nie jest on powielany zbyt wiele razy – co może świadczyć o próbie podrobienia produktu.

Chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z podstroną usługi. Osobom zainteresowanym udzielimy wszelkich niezbędnych informacji.