+48 71 316 17 31 biuro@holografia.com.pl

WZORY STANDARDOWE HOLOGRAMÓW od Holografia Polska _ CZĘŚĆ 1

WZORY STANDARDOWE HOLOGRAMÓW OD HOLOGRAFIA POLSKA CZĘŚĆ 1
  •  30 marca 2020

Z uwagi na liczne zapytania naszych Klientów, chcielibyśmy bliżej przedstawić Państwu nasze wszystkie wzory holograficzne, pokazać ich zalety, oraz wyróżnić ich cechy szczególne. Zwrócimy uwagę na walory estetyczne i zabezpieczające.
Nasze wzory są dostępne wyłącznie u nas. W trosce o bezpieczeństwo Państwa produktów, nie sprzedajemy niespersonalizowanych hologramów, czyli nieposiadających cech indywidualnej personalizacji.

Opisy będziemy przedstawiać zgodnie z listą znajdującą się w naszej OFERCIE na stronie głównej.

Wzory standardowe: na początek nasze nowości:

HOLO WING

Holo Wing

Nasz najnowszy wzór, który dopiero wchodzi na rynek, starannie zaprojektowany, tak aby zawierał w sobie wysoką ilość zabezpieczeń, a jednocześnie bardzo ładnie i estetycznie wyglądał. Wzór stanowi idealne połączenie kinematyki, dzięki czemu będzie łatwo dostrzeżony, nawet przy złych warunkach oświetlenia z zabezpieczeniami wysokiego stopnia (achromatyka, mikroteksty). Co ciekawe, jest to wzór, do którego możemy dobrać również PLOMBĘ HOLO SEAL 2 i razem będą stanowić dobrze skomponowany komplet zabezpieczeń. To wyjątkowe rozwiązanie dostępne jest wyłącznie w naszej firmie.

HOLO SPACE

Holo Space

Wzór nawiązujący do przestrzeni, układ linii giloszowych tworzy bardzo efektowną animację. Zawiera w sobie mikroteksty niewidoczne gołym okiem. Dodatkowe zabezpieczenie w postaci achromatycznej linii. Pomimo aktywnej kinematyki hologram nie jest bardzo jaskrawy, dzięki czemu będzie stanowił idealne tło nawet dla jaśniejszych wariantów logo. Przy wyższych wolumenach zamówień może być bezpłatnie wycięty jako koło fi 20 mm.

HOLO MOVE

holo move

Wzór szczególnie wybierany przez naszych klientów. Linie giloszowe sprawiają, że cały hologram mieni się i porusza. Jednocześnie, pomimo naświetlenia 2D, imituje wrażenie głębi. Optymalny pod każdy rodzaj personalizacji i pod każdy logotyp. Szczególnie dobrze prezentuje się z logo holograficznym nanoszonym z dodatkowej matrycy. Wzór sprawia wtedy wrażenie starannie przygotowanej indywidualnej kompozycji. Motyw ten zawiera w sobie kryptogram, który widoczny jest tylko i wyłącznie pod wiązką laserową, a ukrywa się w nim logo naszej firmy. Hologram o bardzo wysokim stopniu zabezpieczenia.

HOLO BLOOM

holo bloom

Hologram klasyczny, a jednocześnie niezwykle uniwersalny, bardzo ładnie prezentują się na nim logotypy. Zabezpieczenie elementem achromatycznymi (motyw kwiatowy) oraz plastycznym reliefem w formie obwiedni 3D. Bardzo dobry wzór na dokumenty czy ważne druki, na których również hologram powinien mieć zachowany wysoki poziom estetyki.

HOLO DEEP

holo deep

Hologram o wysokim stopniu zabezpieczenia, o najwyższym poziomie głębi ze wszystkich naszych wzorów standardowych. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zamieścić swoje logo na bardzo neutralnym tle. Hologram w typowym, rozproszonym świetle jest matowy i stonowany przez co nie zaburza odbioru logo. Dopiero w skupionym, punktowym oświetleniu uwidaczniają się jego pozostałe walory wizualne zawarte w głębokiej przestrzeni.

HOLO PROOF

holo proof

Jest to nasz wzór, który jako hologram EXPRESS dostępny jest w naszym sklepie internetowym do szybkiego zakupu od ręki. Standardowo produkowany w 5 kolorach (złotym, srebrnym, miedzianym, czerwonym i zielonym). Głównym motywem graficznym są kinematyczne napisy ORIGINAL PRODUCT, oraz stylizowana tarcza. Kompozycja szczególnie polecana pod naniesienie numeracji lub napisu, w jednorodnym barwnie pustym polu.
Korzystając z naszego sklepu internetowego, można zakupić ten hologram już z gotową numeracją wykonaną w technice demetalizacji laserowej.

HOLO EARTH

holo earth

Nasz kolejny hologram zawierający obraz 3D. Podobnie jak HOLO DEEP pełna głębia i przestrzeń obrazu widoczna jest w punktowym oświetleniu. W świetle rozproszonym, hologram może wydawać się lekko zamglony, matowy i mało jaskrawy.

HOLO BIT

holo bit

Hologram pozycjonowany w nietypowym rozmiarze 19 x 19 mm. Aktywne linie giloszowe zawarte w obrazie tworzą wrażenie ruchu i są możliwe do zaobserwowania przy delikatnym, horyzontalnym pochylaniu etykiety. Kompozycja optymalna dla logotypów centralnych i okrągłych.

HOLO FULL

WZORY STANDARDOWE HOLOGRAMÓW od Holografia Polska _ CZĘŚĆ 1 #1

Motyw okrągły o średnicy 21 mm, występuje w 3 kolorach, złotym, srebrnym i miedzianym. Wzór bardzo aktywny kinematycznie. Dynamiczna zmiana obrazu i koloru przy poruszaniu hologramem. Uniwersalność kompozycji została doceniona przez setki klientów.

HOLO FAN

holo fun

Hologram okrągły o stałej wielkości 19 mm, z motywem inspirowanym dziecięcym wiatraczkiem. Naświetlenie bardzo aktywne kinematycznie – lekki ruch hologramu sprawia wrażenie ruchu grafiki. Wzór rekomendowany dla tekstów pisanych po obwodzie oraz logotypów w kompozycji centrycznej.

HOLO SUN

holo sun

Hologram pozycjonowany wycinany jako prostokąt o rozmiarze 15 x 20 mm. Wzór 2D z licznymi elementami kinematycznymi. Sposób naświetlenia pozwala na zachowanie aktywności elementów niezależnie od orientacji obrazu.

Przedstawiliśmy Państwu nasze standardowe hologramy o określonej wielkości. Oczywiście każdy wzór dostępny jest tylko u nas, oraz istnieje możliwość dowolnego rodzaju personalizacji.

Jako firma chcemy podchodzić indywidualnie do każdego Klienta, dlatego też bezpłatnie wykonamy dla Państwa wizualizacje na naszych wzorach, aby ułatwić wybór konkretnego motywu. Również z uwagi na wieloletnie doświadczenie jesteśmy w stanie doradzić optymalne rozwiązania.